شعبه پاسداران

شعبه پاسداران اولین شعبه ایکس بادی در ایران می باشد که با 5 سال سابقه در زمینه EMS فعالیت خود را در سال 1393 شروع کرده و تنها شعبه ای است که با دستگاه فلاور ایکس بادی کار می کند. ویژگی دستگاه فلاور، تمرین همزمان 3 نفر با هم می باشد. با اپراتورهای (مربیان) فوق لیسانس تربیت بدنی و حضور پزشک این مجموعه را به یکی از معتبر ترین شعب ایکس بادی در ایران تبدیل کرده است. در این مجموعه شما از دستگاه های تناسب اندام و لاغری ایکس بادی، دستگاه چربی شکن و نوشیدنی های چربی سوز و ماساژ طبی پا استفاده خوبی می توانید داشته باشید.

02126651267 تهران- پاسداران - بوستان 9 . ساختمان آوین صفحه شعبه

شعبه تهرانپارس

اولین شعبه EMS با دستگاه ایکس بادی در شرق تهران با کادری بسیار قوی و محیطی مناسب در خدمت هموطنان است و با 3 دستگاه Newave لاغری و تناسب اندام شما را تضمین می کند. با دستگاه چربی شکن، نوشیدنی های چربی سوز و حضور پزشک از ساعت 9 صبح تا 8 شب خدمت گذار شما دوستان ایکس بادی در شرق تهران هستیم. حتما 20 دقیقه وقت خود را برای ما بگذارید تا معجزه لاغری را در شعبه اصلی تهرانپارس تجربه کنید.

02177730043 فلكه اول تهرانپارس خيابان گلبرگ ساختمان گلستان پلاك ٣٠ طبقه اول واحد صفحه شعبه

شعبه فرشته

مطب طبی ورزشی ایکس بادی شعبه فرشته با پنج سال سابقه اولین ارائه دهنده خدمات سلامتی ایکس بادی در منطقه الهیه، فرشته، زعفرانیه و تجریش با فراهم کردن محیطی آرام سعی در ارائه خدمات با کیفیت با توجه به استاندارهای حرفه ای شعب اصل داشته و هدف ما ارائه خدمت با کیفیت برای رضایت شما عزیزان است.

02122649375 تهران فرشته،کوچه ماهرو صفحه شعبه

شعبه سهروردی

شعبه سهروردی چهارمین شعبه اصلی ایکس بادی می باشد که در یک مکان بسیار شیک فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و یک شعبه بسیار منظم و خوب بین متقاضیان ایکس بادی معروف شده. شعبه سهروردی که با حضور پزشک با سیستم EMS و دستگاه ایکس بادی Actiwave و Newave فعال می باشد در زمینه ماساژ حرفه ای و محیطی گرم و صمیمی در خدمت شما دوستاران ایکس بادی می باشد. تناسب اندام و لاغری در این مکان بسیار منظم و حرفه ای پیشنهاد ما به شماست.

02188748354 سهروردی شمالی،خیابان امامی، پلاک 21 صفحه شعبه

شعبه ونک

شعبه اصل ونک، ششمین شعبه اصلی ایکس بادی می باشد که در سال 98 در منطقه ونک شروع به فعالیت کرده. این شعبه بی رقیب متقاضیان زیادی داشته و با رعایت اصول درست EMS توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. در این شعبه مکانی جهت استراحت و پذیرایی بعد از ورزش تعبیه شده که شما دوستان عزیز می توانید از این امکانات استفاده کنید.

02188649980 میدان ونک خ حقانی روبرو مرکز چشم ونک پ ۶۷ ط همکف واحد ۲و۳ صفحه شعبه

شعبه شیخ بهایی

شعبه اصل شیخ بهایی، پنجمین شعبه اصلی ایکس بادی می باشد که در سال 98 در منطقه شیخ بهایی شروع به فعالیت کرده. این شعبه بی رقیب متقاضیان زیادی داشته و با رعایت اصول درست EMS توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. در این شعبه مکانی جهت استراحت و پذیرایی بعد از ورزش تعبیه شده که شما دوستان عزیز می توانید از این امکانات استفاده کنید.

02186051889 شیخ بهایی صفحه شعبه