EMS TRANINIG METHOD

آموزش موثر

رویای بسیاری از افراد این است که در زمان کم و با تمرینات بسیار کارآمد اندام خود را فرم داده و بدن محکمی داشته باشند، عضلات کمرشان را تقویت کنند، توان بدنی شان را بالا ببرند و همواره در حرکت و سالم باشند. آیا رویای شما نیز چنین است؟ پس یک نوبت برای دوره ی آموزشی رایگان بگیرید و ابداعی در زمینه ی تناسب اندام را تجربه کنید. چرا با که تمرینات بدنی زودبازده و کارآمد ما میتوانید فقط با 20 دقیقه ورزش در هفته به رویایتان برسید. با تمرینات شخصی که براساس خواسته های شخصی شما تنظیم می شود و انجامشان نیازمند زمان کوتاهی ست

Appica2

مدیریت زمان

EMS به معنای برانگیختگی الکتریکی عضلات است و بدون شک ابداعی نوین در زمینه ی تناسب اندام است. "تمرین کل بدن" که بسیار موثر بوده و نیازمند زمان کوتاهی ست، نه تنها ستون فقرات را قوی می کند، بلکه اندام شما را فرم می دهد، توان استقامتی و متابولیسم بدنتان را افزایش می دهد و شما را برای کارهای روزمره آماده می کند. این تمرین بر پایه ی اصل طبیعت بدن است: هر حرکتی که شما انجام می دهید، توسط یک ضربه ی بیوالکتریکی فرستاده شده از مغز تولید می شود. در هنگام انجام تمرینات EMS این ضربه طی یک عملکرد خاص که مجهز به الکترود می باشد، مستقیما به گروه های عضلانی اصلی وارد می شود. این ضربه عضلات را فعال و منقبض میکند و بدین صورت مانند بالابرنده ی اصل طبیعت عمل میکند. ورزشکاران ورزش های رقابتی، محققان ورزشی و فیزیوتراپ ها از سال ها پیش جهت افزایش قدرت و سرعت بخشی به فرآیند احیای بدن از این حقیقت استفاده می کنند. تنها 20 دقیقه در هفته کافی ست، تا شاهد سرعت نتایج تمرینات خود باشید. نتایجی که قبلا باید برای رسیدن به آنها ساعت های طولانی را در باشگاه ورزشی می گذراندید، ولی اکنون با EMS این نتایج را تنها پس از چند هفته می بینید و احساس می کنید. برتری بزرگ EMS-Training در این است که همه ی گروه های عضلانی حتی عمیق ترین عضلات ثابت بدن، که در تمرینات ورزشی سنتی به سختی قابل دسترسی هستند، به طور همزمان تمرین داده می شوند. بررسی های دانشگاه تربیت بدنی شهر کلن ثابت کرده اند که EMS در مقابل تمرینات سنتی تا 18 برابر کارآمدتر است. چراکه تمرینات ما در زمان کمتر نتایج بیشتری دارند!

Appica2

درمان آسیب دیدگی و کاهش درد

آیا اغلب با مهره های دیسک کمر خود مشکل دارید؟ آیا کمر درد جزو مشکلات روزمره ی شماست؟ پس کاری برای درمان آن انجام دهید! به غیر از ماساژ گرفتن و یا مصرف دارو، تمرینات EMS میتوانند شما را سریعتر و برای همیشه کمک کنند. فرقی نمی کند در چه سنی باشید! ما میتوانیم با تمرینات ستون فقرات، به سرعت عضله سازی کنیم، که این روند بدن را استوار و طرز ایستادن شما را بهبود می بخشد. درد کمر شما کمتر می شود و یا حتی به طور کلی از بین می رود. شما میتوانید دوباره با قدرت و استوار به زندگی خود ادامه دهید!

Appica2

مربی خصوصی

در اتاق استراحت EMS برای ما یک صحبت خصوصی با شما و داشتن اتمسفری خوب از توجه ویژه ای برخوردار است. مربی شخصی شما همیشه در کنارتان است، هربار که شما به اینجا می آیید! حین کار با دستگاه مخصوصتان، به شما توجه می کند و تمرینات خاص خودتان، که براساس اهدافتان برنامه ریزی شده را نشان می دهد. فرقی ندارد که تمرینتان از چه نوعی باشد، فرم گیری بدن، تمرینات ستون فقرات و یا تمرینات قدرتی: شما خودتان برنامه ی تمرینات و شدت آن را تعیین می کنید.

Appica2

زیباسازی و شکل دهی اندام

آیا میخواهید شکمی صاف داشته باشید؟ و یا کمری باریک؟ و پاهایی لاغرتر؟! بنابرهر خواسته ای که دارید، ما برای شما برنامه ی مناسب را تنظیم می کنیم و به شما کمک می کنیم تا اندامی مناسب برای رفتن به لب ساحل داشته باشید! با EMS شما می توانید در زمانی کوتاه به تمام اهداف خود برسید: عضله سازی، کم شدن چربی بدن، محکم شدن بدن. ثابت شده که در خانم ها بیشترین تغییرات در قسمت هایی ایجاد شده که معمولا برای بانوان مشکل ایجاد می کند، مانند دور کمر،باسن و ران ها. در آقایان این تغییرات بیشتر در قسمت شکم دیده شده، درحالی که دست ها، سینه و ران ها قوی تر شده اند. به بدن خود فرم و شکلی نو دهید!! ما در این زمینه به شما کمک می کنیم!

Appica2

سالم و پر انرژی

آیا حمل کردن جعبه های نوشیدنی شما را خسته میکند؟ و یا دویدن تا ایستگاه اتوبوس شما را از پادرمی آورد؟ آیا همواره احساس سستی و تنبلی می کنید؟ بدن ما در طول روز مجبور به انجام یک سری از کارها می باشد ولی ما اغلب به انجام کارهای فیزیکی عادت نداریم. ما در با انگیزه به سمت این مشکلات می رویم و بدن شما را مجبور به فرم گرفتن می کنیم! تا شما در آینده بتوانید اجسام سنگین را هم بلند کنید، فشارهای موجود بر بدننتان را به راحتی کنار بگذارید و با شادی و انرژی تمام به زندگی خود ادامه دهید. همچنین از دست دادن نیروی بدنی به اقتضای سن نیز میتواند بدن شما را در برابر سایش های طبیعی و آسیب دیدگی های ممکن آسیب پذیر کند. پس برای تحرکی بیشتر و طولانی تر، چه جوان هستید و چه پیر با ما تماس بگیرید!

Appica2

افزایش توان واستقامت

آیا به عنوان سرگرمی بسیار ورزش می کنید و یا ورزشکار حرفه ای هستید و تمایل دارید عملکرد ورزشی خود را بهبود دهید؟ پس ما را به درستی انتخاب کرده اید! با تمرینات ورزشی مخصوص تناسب اندام، عملکرد ورزشی شما را افزایش خواهیم داد. به طور مثال، ما قدرت پرش بسکتبالیست ها، سرعت پرتاب هندبالیست ها و قدرت ضربه زدن تنیس بازان را افزایش می دهیم. فوتبالیست ها به هماهنگی بدنی، اسکی بازان به پاهایی قدرتمند و ورزشکاران سبک به قدرت پرش و استقامت دست خواهند یافت. فرقی نمی کند چه نوع ورزشی می کنید، در هر صورت با تمرینات ما می توانید خود را در برابر مصدومیت های مختلف ورزشی محافظت کنید و به سمت موفقیت حرکت کنید. از ده ها سال پیش تا کنون، حرفه ای ها با ما ورزش می کنند. شما هم به جمع ما بپیوندید!

Appica2

متابولیسم و رژیم

آیا میخواهید بالاخره به وزن رویایی خود برسید و بدون گشنگی کشیدن و بدون برگشت به هدف خود برسید؟ آیا میخواهید از دست چند کیلو وزن اضافی بدنتان راحت شوید؟ آیا میخواهید بدن خود را سم زدایی کرده و پوستی سرزنده داشته باشید؟ پس میتوانید از ترکیب تمرینات و متد موفق هومیوپاتیک متابولیسم- رژیم استفاده کنید. این متد بر 4 ستون استوار است: هومیوپاتی، یک روش تغذیه ای ویژه که ذخیره ی ترکیبات اصلی و مغذی، مواد اساسی بدن و مواد معدنی لازم را تامین میکند، سم زدایی و تمرینات موثر. به مراکز ما بیایید تا با همدیگر بهترین راه برای رسیدن به اندام رویاییتان را پیدا کنیم! ما با کمال میل به شما مشاوره می دهیم.

Appica2